zdrowoisporotowo_logo

ZDROWO I SPORTOWO nie tylko dla przedszkolaków

„CELEM NIE JEST WYCHOWANIE MISTRZA. CELEM JEST WYCHOWANIE LUDZI KOCHAJĄCYCH SPORT I AKTYWNE SPĘDZANIE CZASU” to misja firmy KIDS & SPORT, która od kilku lat realizuje projekt „ZDROWO I SPORTOWO”.

Akcja propaguje wśród dzieci zdrowy i sportowy tryb życia. Oprócz tematyki związanej z aktywnością fizyczną projekt obejmuje również tematy zdrowego odżywiania oraz odpowiedniej ilości odpoczynku i snu. Akcja „Zdrowo i Sportowo” jest bezpłatna. Również wszelkie dostarczane materiały, w tym również gazetka, nie są obciążone żadnymi kosztami ani zobowiązaniami do jakiejkolwiek współpracy.

Prócz akcji „Zdrowo i Sportowo” firma KIDS & SPORT prowadzi zajęcia sportowe dla przedszkoli i szkół, rodzinne warsztaty i obozy sportowe.

Nowością w ofercie są zajęcia dla dorosłych, obsługa imprez, pikników i olimpiad sportowych.

do gry