Służymy kompleksowym wsparciem organów prowadzących przedszkola, żłobki, kluby dziecięce i zatrudniających dziennych opiekunów. Oferujemy:

• opracowanie całościowej koncepcji organizacyjno – edukacyjnej placówki
  • urządzenie/modyfikację przestrzeni dydaktycznej
  • wypracowanie sprawnej współpracy zespołu placówki  i optymalnego podziału obowiązków
  • szkolenie w zakresie zarządzania placówką
  • optymalizację kosztów
  • organizację współpracy z rodzicami (przygotowanie i prowadzenie zebrań, wymiana informacji, spotkania indywidualne)
  • opracowanie systemu identyfikacji wizualnej i promocji – strategia, projekty graficzne (nazwa, logo, elementy wystroju wnętrz, strona www, wizytówki itp.)
  • wytyczne do urządzenia ogrodu i zagospodarowania terenu
  • wytyczne do utworzenia sprawnego systemu kadrowego i księgowo-rozliczeniowego
  • wsparcie w procesie rekrutacji pracowników
  • opracowanie dokumentów do zatrudnienia
  • pomoc w prowadzeniu sprawozdawczości i rozliczeń dotacji unijnych, gminnych, programu Maluch itp.
  • wsparcie przy obsłudze Systemu Informacji Oświatowej
  • doradztwo dotyczące rozliczeń z rodzicami i windykacji należności

Formę współpracy dostosowujemy do potrzeb naszych klientów. Umawiamy się długoterminową obsługę jednorazowe zlecenia i konsultacje. Zobacz nasz cennik.