Warning: file_put_contents(): Only 0 of 13 bytes written, possibly out of free disk space in /wp-content/plugins/wp-csv/wp-csv.php on line 299
Przedszkole Żłobek

Aby uzyskać dofinansowanie unijne należy napisać projekt-wniosek i złożyć go do odpowiedniego urzędu w danym województwie. Wnioski przyjmowane są wyłącznie w ramach ogłaszanych konkursów. Szukając odpowiedniego konkursu warto skorzystać  z ogólnopolskiego portalu www.funduszeeuropejskie.gov.pl. W dziale „Zobacz ogłoszenia o naborach wniosków” znajdziecie w wygodną wyszukiwarkę tematyczną konkursów unijnych w poszczególnych województwach. Na stronie podane są też kontakty do punktów informacyjnych. Ogłoszenia o konkursach zamieszczane są również na stronach regionalnych, Poniżej przykładowe konkursy na dofinansowanie wychowania przedszkolnego i opieki nad dziećmi w wieku do lat 3.

8.3 Ułatwianie powrotu do aktywności zawodowej osób sprawujących opiekę nad dziećmi do lat 3 / 8.3.1 Ułatwianie powrotu do aktywności zawodowej, RPO Mazowieckiego

UWAGA – wydłużenie składania wniosków z 18 września do 25 września 2017 !
UWAGA – nie dotyczy gmin wchodzących w skład ZIT: Błonie, Brwinów, Czosnów, Góra Kalwaria, Grodzisk Mazowiecki, Halinów, Izabelin, Jabłonna, Jaktorów, Józefów, Karczew, Kobyłka, Konstancin-Jeziorna, Legionowo, Leszno, Lesznowola, Łomianki, Marki, Michałowice, Milanówek, Nadarzyn, Nieporęt, Nowy Dwór Mazowiecki, Otwock, Ożarów Mazowiecki, Piaseczno, Piastów, Podkowa Leśna, Pruszków, Radzymin, Raszyn, Stare Babice, Sulejówek, Warszawa, Wiązowna, Wieliszew, Wołomin, Ząbki, Zielonka, Żyrardów.

UWAGA – na Dolnym Śląsku wydłużenie składania wniosków z 4 września do 18 września 2017 !

KONKURSY 2016, m.in:

AKTUALNOŚCI

REKOMENDUJEMY

do góry
Fatal error: Uncaught exception 'wfWAFStorageFileException' with message 'Unable to verify temporary file contents for atomic writing.' in /wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php:30 Stack trace: #0 /wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php(497): wfWAFStorageFile::atomicFilePutContents('//wp-content/wf...', '<?php exit('Acc...') #1 [internal function]: wfWAFStorageFile->saveConfig() #2 {main} thrown in /wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php on line 30