Polecamy korzystanie z ogólnopolskiego portalu www.funduszeeuropejskie.gov.pl. W dziale „Zobacz ogłoszenia o naborach wniosków” znajdziecie w wygodną wyszukiwarkę konkursów unijnych w poszczególnych województwach. Na stronie podane są też kontakty do punktów informacyjnych.

Ogłoszenia o konkursach zamieszczane są również na stronach regionalnych, np:

8.3 Ułatwianie powrotu do aktywności zawodowej osób sprawujących opiekę nad dziećmi do lat 3 / 8.3.1 Ułatwianie powrotu do aktywności zawodowej, RPO Mazowieckiego

UWAGA – wydłużenie składania wniosków z 18 września do 25 września 2017 !
UWAGA – nie dotyczy gmin wchodzących w skład ZIT: Błonie, Brwinów, Czosnów, Góra Kalwaria, Grodzisk Mazowiecki, Halinów, Izabelin, Jabłonna, Jaktorów, Józefów, Karczew, Kobyłka, Konstancin-Jeziorna, Legionowo, Leszno, Lesznowola, Łomianki, Marki, Michałowice, Milanówek, Nadarzyn, Nieporęt, Nowy Dwór Mazowiecki, Otwock, Ożarów Mazowiecki, Piaseczno, Piastów, Podkowa Leśna, Pruszków, Radzymin, Raszyn, Stare Babice, Sulejówek, Warszawa, Wiązowna, Wieliszew, Wołomin, Ząbki, Zielonka, Żyrardów.

UWAGA – na Dolnym Śląsku wydłużenie składania wniosków z 4 września do 18 września 2017 !

KONKURSY 2016, m.in:

AKTUALNOŚCI

REKOMENDUJEMY

do góry