Wkrótce każda gmina w Polsce będzie miała obowiązek zapewnienia miejsc w przedszkolach „za złotówkę” dla wszystkich przedszkolaków powyżej 3 roku życia z jej terenu.

Zapraszamy na szkolenie „Niepubliczne przedszkole za złotówkę” skierowane do właścicieli niepublicznych przedszkoli i punktów przedszkolnych, dotyczące zmian w systemie wychowania przedszkolnego rozłożonych na lata 2014- 2017. Wiedza zdobyta na szkoleniu pozwoli już teraz przygotować się do nowego wyzwania dla oświaty niepublicznej – pełnego upowszechnienia edukacji przedszkolnej. Omówimy następujące tematy:

ZMIANY W PRAWIE OŚWIATOWYM
1. dotacja celowa
2. prawo 3 i 4 latków do edukacji przedszkolnej
3. nowe zasady rekrutacji
4. sieci przedszkoli publicznych
5. obowiązki gmin
6. nowe możliwości finansowania
NIEPUBLICZNE PRZEDSZKOLA I PUNKTY PRZEDSZKOLNE ZA ZŁOTÓWKĘ
1. zasady konkursowe
2. wysokość dotacji
3. opłaty rodziców
4. niepubliczne przedszkole złotówkowe a przedszkole publiczne
5. pierwsze konkursy „złotówkowe” dla przedszkoli niepublicznych – case study
FINANSE
1. sposób wyliczania dotacji
2. zasady wydatkowania
3. sprawozdawczość
4. kontrola

Szkolenie prowadzi zespół doświadczonych praktyków z firmy Zegar Słoneczny. Uczestnicy otrzymują pakiet materiałów szkoleniowych oraz wyciąg z najważniejszych aktów prawnych. Podczas przerw udzielamy indywidualnych konsultacji. Istnieje możliwość zorganizowania szkolenia w innym miejscu niż Warszawa. Osoby zainteresowane prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny.

Czas trwania: 10.00 – 14.00

Miejsce: Warszawa, dokładny adres uczestnicy otrzymują po zarejestrowaniu, drogą mailową

Informacja: info@przedszkolezlobek.pl

Kontakt telefoniczny: 665 375 595, 22 756 59 16

Koszt szkolenia: 300 zł netto (369 zł brutto)

Zniżki: stali klienci oraz kolejne osoby z tej samej placówki płacą 200 zł netto

Najbliższy termin w Warszawie: 21 października 2014 roku.

Karta zgłoszenia: „Niepubliczne przedszkole za złotówkę”

Zgłoszenia: prosimy przesyłać na adres: info@przedszkolezlobek.pl

Zgłoszenie można odwołać, nie później jednak niż na 3 dni przed szkoleniem.